Gönderen Konu: SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ  (Okunma sayısı 68671 defa)

is

  • Ziyaretçi
SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ
« : 20 Temmuz 2013, 21:10:11 »
KANSERLİYİM.COM SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

           Lütfen sitemizi, yalnız kanser konusunun işlenmesi amacıyla ziyaret ediniz ve yorumlar veriniz.

           Umarım forumumuzu kullanmaktan memnun kalırsınız.  Herhangi bir sorun olduğu zaman  asistan yardımı almaktan çekinmeyiniz.

           Lütfen "BU SİTEYE MESAJ YAZMANIN GENEL KURALLARINI" dikkatlice okuyunuz. ÜYELİK ÜCRETSİZDİR. Ücretsiz üyelik için tek şartımız:

           "BU SİTEYE MESAJ YAZMANIN GENEL KURALLARI" NI KABUL ETMEKTİR.

           Kanserli ya da kanserli yakını iseniz, ücretsiz üye olunuz ve diğer hastalara moral verecek; kanser konusunda insanlarımızı aydınlatacak konuların yazımı için özen gösteriniz.

           Kanserli hastalarımıza, karşılıklı olarak, yalnız olmadıklarını hissettirecek her tür yazıya; üyelerimizin istifadesine sunubileceğiniz tüm yazılarınıza sayfalarımız açıktır. Yazılarınız "bu siteye mesaj yazmanın genel kuralları" na uygun olduğu sürece yayınlanacaktır. Moral bozan, dayanışmaya aykırı, lüzumsuz bilgilerle ziyaretçilerimizin zamanını çalacak her tür yazılarınız yayından kaldırılacaktır. Bu konuda sitemiz yetkilileri kontrollerini her yönde devamlı yapacaklardır.

           Yazmak için sayfamızdaki, "YANITLA" penceresine tıklamanız yeterlidir.

           Teşekkürler!

           ÖNEMLİ DUYURU!

           Yazılanlarla herkese faydası olacakken; bilinen sebeplerle, belli sınır içerisinde, sadece okuyanlara hitabeder hale geldiği için, özürlerimi iletirim.

« Son Düzenleme: 24 Kasım 2022, 10:11:52 Gönderen: is »